clear float
clear float

PODPORUJEME

Podporujeme Ústav pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí


Naše společnost dlouhodobě spolupracuje se známou podolskou porodnicí a již řadu let podporujeme porodní asistentky při využívání aromaterapie při porodu. V tomto roce jsme podolské porodnici věnovali věcný dar a sponzorujeme našimi výrobky konkrétní péči o nastávající maminky. Skvělý tým porodních asistentek míchá na míru a podle individuálních potřeb každé maminky speciální aromaterapeutické směsi k úlevě a posílení při porodu. Máte-li i vy zájem o tuto vysoce specializovanou, přesto jemnou a příjemnou osobní péči při porodu, vyžádejte si ji u sloužících sestřiček. Navíc jsou vybrané výrobky pro porod a péči o kojence k dostání v nemocniční lékárně.

 Skutečně zdravá škola

podporujeme_szs_250x250.jpg

Skutečně zdravá škola je občanská iniciativa usilující o zlepšení školního stravování. Usiluje jednak o změnu vyhlášky o školním stravování tak, aby odpovídala současným vědeckým poznatkům, a též o zavádění komplexního programu Skutečně zdravá škola. Program je určen školám a v jeho rámci se vedení školy, učitelé, žáci, rodiče, pracovníci školních kuchyní, dodavatelé potravin, zemědělci a zástupci místní komunity společně zasazují o to, aby byla dětem poskytována chutná a zdraví prospěšná jídla a vytvářeny základy příjemné, zdravé kultury stravování. Školy, které se do programu zapojí, mimo jiné do kuchyně nakupují suroviny od místních farmářů, pekařů a řezníků a v jídelně poskytují pokrmy připravené z čerstvých sezónních surovin, splňujících kritéria Skutečně zdravé školy. Pro žáky organizují výlety na místní farmy, integrují téma jídlo do školního vzdělávacího programu, pořádají na škole farmářské trhy a komunitní aktivity, žáci absolvují lekce vaření a pěstují na školní zahradě vlastní ovoce a zeleninu.

http://www.skutecnezdravaskola.cz

 


 

 

logo_kcentrum.gif

Cílem K centra je poskytnout poradenství a konzultace v oblasti stimulace rozvoje a komunikace dětí a dospělých.

Společnost Nobilis Tilia podporuje využití aromaterapie v péči o děti a dospělé.


 

pb120044.jpgpb120057.jpgpb120068.jpgpb130014.jpg

 

 


 

logo_velke1.jpgDenní centrum Mateřídouška, o.p.s.

Poskytuje služby sociální péče prostřednictvím denního stacionáře a sociálně terapeutických dílen.

Společnost Nobilis Tilia podporuje využití aromaterapie v péči o uživatele služeb Denního centra Mateřídouška.


img_94701.jpgdscn3978.jpgimg_0585.jpgimg_9303.jpg

 

 

 


 

13618_240873322711072_697294942_n.png

Nadační fond Zdeňky Žádníkové

který zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích.


 

 


 

 srdcervaci-logo.png


Nobilis Tilia se zapojila do projektu Srdcerváči Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP).

Rvát se celým srdcem má cenu nejen za dobrou věc, ale také za své vlastní sny. Netradiční neziskový projekt s názvem Srdcerváči umožňuje obojí najednou.

Vyberte si dárek, který jinde nenajdete, zažijte něco jedinečného a zároveň přispějte na vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Staňte se jedním z těch, kteří svým přístupem pomohou změnit život konkrétních lidí i pohled většinové společnosti na život s handicapem.

Vybírat můžete ze široké nabídky atraktivních dárků a zážitků. Jedním z nich je právě návštěva u nás s výrobou vlastního krému.

 Speciální základní škola a Praktická škola ve Šluknově

požádala naši společnost o pomoc při zajištění základních sportovních pomůcek pro florbal. Děti pod vedením aktivního učitele tělesné výchovy Bc. Jiřího Svobody propadly tomuto atraktivními sportu, ale škola bohužel nenašla prostředky pro nákup bezpečnostních ochranných pomůcek. Rádi jsme dětem vyšli vstříct a poskytli jim dar na zakoupení pomůcek. Letos v březnu se žáci zúčastnili turnaje ve florbalu v České Kamenici a pěti výhrami a jednou remízou vybojovali skvělé první místo. Těší nás, že jsme mohli malinkým dílem přispět k radosti dětí z bezpečného sportu!

     

 

 

   


 

 

Centrum BAZALKA
denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti


Centrum BAZALKA, o.p.s., je nestátní nezisková organizace, která od roku 2004 provozuje denní a týdenní stacionář pro klienty z celého Jihočeského kraje. Kapacita denního stacionáře je 24 klientů, kapacita týdenního stacionáře je 8 klientů. Služby aktuálně využívá bezmála 40 klientů ve věku od 2 do 31 let.

  • s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné)
  • s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením.

Posláním naší organizace je pomáhat rodinám s péčí o zdravotně postiženého člena. Snažíme se ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod. Péče probíhá v rodinné atmosféře při zachování individuálního přístupu, který zohledňuje specifické potřeby každého dítěte.

 

Dětem s postižením nabízíme:

  • denní a týdenní stacionář – ošetřovatelskou péči v konceptu Bazální stimulace (včetně stravování a ubytování)
  • ZŠ speciální a MŠ speciální – poskytujeme vzdělání podle individuálních potřeb a možností každého žáka
  • nestátní zdravotnické zařízení, obor fyzioterapie – cílenou rehabilitací se snažíme dětem zlepšit kvalitu života či přinejmenším stabilizovat jejich zdravotní stavVelice děkujeme firmě Nobilis za podporou aromaterapie v našem Centru. Výrobky firmy Nobilis můžeme jenom doporučit!


 PODPORUJEME LESY - CERTIFIKÁT PEFC


pefc.pngNaše společnost tiskne většinu svých propagačních materiálů na certifikované papíry PEFC, které jsou vyrobeny z kontrolovaně těženého dřeva.
Více informací zde - www.PEFC.cz


na začátek stránky