clear float
clear float
počet nalezených článků: 8

Aktuality

13.1.2016

NOVÝ ESHOP

Vážení zákazníci,dne 18.1. v dopoledních hodinách dojde k nasazení nové verze našeho eshopu. Je možné, že se vyskytnou technické chyby či jiná zdržení při nákupu. Prosíme o shovívavost.Vaše přihlašovací údaje zůstanou stejné.Věříme, že se vám bude v naší virtuální prodejně líbit.

>> více
6.1.2016

DOČASNÁ ZMĚNA BARVY UZÁVĚRU U DÓZY 250 ml

Vážení zákazníci,v průběhu měsíců ledna a února 2016 můžete obdržet některé výrobky v pískovaných dózách o objemu 250 ml s bílým uzávěrem. Tato změna barvy uzávěru je dočasná. Pískované uzávěry k těmto dózám obdržíme na konci měsíce února 2016.Děkujeme za pochopení.

>> více
5.1.2016

Nové obchodní podmínky

Vážení zákazníci, k 4. 1. 2016 došlo ke změnám ve všeobecných obchodních podmínkách. Nově je upraven i reklamační řád, který je jejich nedílnou součástí.

>> více
16.12.2015

DEODORANT PRO MUŽE - ZMĚNA OBALU

Vážení zákazníci,změnili jsme obal u výrobku N6004 Přírodní deodorant pro muže.Nový obal typu roll-on je vyroben ze silného čirého skla. Díky tomuto provedení je možné sledovat spotřebu deodorantu a tak si včas objednat nový.Věříme, že změna obalu bude i pro vás příjemnou změnou.

>> více
11.12.2015

ZPOŽDĚNÍ ZÁSILEK

Vážení zákazníci, velmi náš těší váš obrovský zájem o naše výrobky v předvánočním období. Děláme, co je v našich silách, přesto se může stát, že dojde ke zpoždění v dodání o jeden den. Děkujeme za pochopení. Tým Nobilis Tilia

>> více
7.9.2015

ZMĚNY CEN

Vážení zákazníci,od 1. 9. 2015 jsou k dispozici nové dodatky k ceníkům, které upravují ceny u některých našich výrobků. Dodatky k ceníkům naleznete v e-shopu v sekci "Ke stažení".Velkoobchodní zákazníky upozorňujeme na tiskovou chybu v cenách šípkového oleje v tištěné formě dodatku k ceníku. Aktuální ceny najdete vždy v našem e-shopu.Děkujeme za pochopení.

>> více
2.7.2015

SOJOVÝ LECITIN

Vážení zákazníci,u výrobku S2000 Sojový lecitin došlo ke změně vzhledu výrobku. Sojový lecitin granulovaný zaměňujeme za práškový. Účinky a užívání tohoto lecitinu zůstává stejné. Změnil se pouze jeho vzhled.Děkujeme za pochopení.

>> více
na začátek stránky